Banner InAsta 115 E-Live
Lot # 397
ESTERE - AUSTRIA - Francesco Giuseppe (1848-1916) - 5 Corone 1909 - Testa grande Kr. 2813 AG Segnetti al D/. qSPL/SPL
Starting price: € 28
Closing on: 2024-12-09 06:30:00 Roma time