Banner InAsta 115 E-Live
Lot # 1253
ZECCHE ITALIANE - DESANA - Delfino Tizzone (1583-1598) - Liard 1583 CNI 68/72; MIR 513/1 RR (MI g. 0,74). BB-SPL
Starting price: € 50
Closing on: 2024-12-09 06:30:00 Roma time