Banner Hatria Numismatica Asta 16
Lot # 68
Maria D'Aragona (1377-1392). Messina. Denaro MI gr. 0,66. Spahr, 15; DBS (D'Andrea, Bonanno, Santone), 268. Raro. BB-SPL