Lot # 261
VITTORIO EMANUELE III (1900-1946) 50 Lire 1911 "Cinquantenario dell'unità d'Italia", R, Roma Pagani 656 MIR 1122a Au • Eccellenti rilievi (SPL÷FDC) ma hairlines SPL