Ascoli. Comune (sec. XIV). Quattrino MI gr. 1,13. CNI –. Mazza – (cfr. 32). q.SPL
€ 50
Currently: € 50
Number of bids:
1
Minimum bid: € 55
B.P.: 19.00%
Closing on: 2024-10-17 12:00:00 Roma time