Austria. Francesco Giuseppe I (1848-1916). 2 Gulden 1885. Ag. Gr. 22,15. NC. Hauser# 5129. SPL-FDC, 2° festival di Tiro in Innsbruck.
€ 350
Minimum bid: € 350
Closing on: 2024-05-30 00:00:00 Roma time