Banner Artemide 67E
Lot # 898
Vittorio Amedeo III (1773-1796). 15 soldi 1794 Torino. MIR (Savoia) 991a; Simonetti 13; Biaggi 852a. MI. 4.60 g. 23.00 mm. NC. Bel BB/SPL.