Banner Artemide 67E
Lot # 1047
Maria Adelaide (1822-1855), moglie di Vittorio Emanuele II. Medaglia s.d. AE. 68.00 mm. Opus: P. J. Gayrard. R. qSPL/SPL.
Starting price: € 80
Number of bids: 3
Sold: € 90
Watch Share on Facebook