Lot # 724
CINA - Yuan Shi Kai presidente - Dollar (1914) - diam. 39,0 mm. - spessore 2,4 mm. - peso 26,7 g. - cmk - Kann 646. AR BB+/q.SPL
Starting price: € 70
Number of bids: 1
Sold: € 70