Lot # 653
VATICANO - Pio XI (1922-1939) - Lotto di 5 monete d'Argento: 10 Lire 1931, 1934; 5 Lire 1930 (2), 1939. AR BB/q.SPL
Starting price: € 30
Number of bids: 2
Sold: € 35