Lot # 464
VITTORIO EMANUELE III (1900-1943) - 100 Lire 1923 - Tiratura 20.000 - Pagani 644. R AU BB+/q.SPL
Starting price: € 1'900
Number of bids: 3
Sold: € 2'100