Lot # 176
NAPOLI Ferdinando IV (1799-1805) - Piastra da 120 Grana 1805 - con errore "HEER" perizia: Numismatica Elite - Gigante 71 bis 3. RRR AR BB+/q.SPL
Starting price: € 400
Number of bids: 21
Sold: € 1'300