Lot # 1430
PANAMA - Lotto di 6 monete d'Argento: 1/4 Balboa 1953 (2); 1/2 Balboa 1968, 1970; 50 c. de Balboa 1905 e Balboa 1934 - Da esaminare - KM 19, 12a.1, 5, 13. AR BB/SPL
Starting price: € 40
Number of bids: 3
Sold: € 50