Lot # 1402
EGITTO - Lotto di 3 monete: 20 Piastre 1916; Pound 1970 (Nasser); 50 Piastre 1964 - KM 321, 425, 407 - Da esaminare. AR BB+/q.FDC
Starting price: € 40
Number of bids: 1
Sold: € 40