Lot # 1356
REGNO D'ITALIA Lotto di 3 monete d'argento: 5 Lire 1871 M; 5 Lire 1927; 2 Lire 1916 - da esaminare. AR BB/q.SPL
Starting price: € 25
Number of bids: 7
Sold: € 55