Banner Hatria Numismatica Asta 16
Lot # 2
Pietro D'Aragona e Costanza di Svevia (1282-1285). Messina. Pierreale Ag gr. 2,44. Spahr, 24; DBS (D'Andrea, Bonanno, Santone), 11. SPL/BB+
Starting price: € 70
Minimum bid: € 70
Closing on: 2024-10-20 15:30:00 Roma time