Banner InAsta 114 E-Live
Lot # 121
ROMANE REPUBBLICANE - HOSIDIA - C. Hosidius C. f. Geta (68 a.C.) - Denario B. 1; Cr. 407/2 (AG g. 4,11). SPL/qSPL
Starting price: € 110
Current bid: € 110
Closing on: 2024-10-07 12:30:00 Roma time