Lot # 48
LIECHTENSTEIN - GIOVANNI II (1858-1929) 5 Kronen 1904, Vienna KM. 4 Dav. 216 Ag 23,93 g 36,3 mm • Leggera patina SPL
Starting price: € 150
B.P.: 18.00%
Closing on: 2024-11-18 11:00:00 Roma time