FRANCIA - LUIGI XVIII (1815-1824) 5 Francs 1824, W, Lille KM. 708 Gad. 614 Ag 25,15 g 37,2 mm • Bellissima patina iridescente SPL
€ 150
Current bid:
€ 170
B.P.: 18.00%
Closing on: 2024-11-18 11:00:00 Roma time