Lot # 1073
NAPOLEONE I (1804-1814) 20 Lire 1811 (secondo 1 su 0) M, Milano Pagani 21 Mont. 209 Gig. 87a Au 6,44 g 21 mm • Ex Artemide IX/1152 BB+/q.SPL