Lot # 1001
NAPOLEONE I (1804-1814) 5 Franchi 1813 CL, Genova Pagani 25 Mont. 105 Gig. 32 Ag 24,84 g 37,2 mm RRR • Ex Varesi 63/633; patinata BB