Banner Sartor 4
Lot # 370
Cipro - Georgivs VI (1937-1952) 9 Piastre e 4 1/2 Piastre 1938 - KM 25, 24 Ag • Insieme di 2 monete.. SPL-FDC e FDC.
Starting price: € 50
Closing on: 2024-10-31 13:00:00 Roma time