Banner Nomisma 37 E-Live
Lot # 300
FIRENZE Pietro Leopoldo (1765-1790) Mezzo francescone 1790 - MIR 398 AG (g 13,67) RRR Bella patina delicata. SPL
Starting price: € 700
B.P.: 21.63%
Closing on: 2024-10-21 11:00:00 Roma time