Banner Aurora 32
Lot # 852
Serbia, Milan Obrenovich IV (1868-1889), 10 Dinara 1882-V, Vienna mint, Au 19 mm 3,22 g, BB-SPL
Starting price: € 160
Current bid: € 240
Closing on: 2024-10-09 08:00:00 Roma time