Banner Aurora 32
Lot # 241
Venezia, Alvise IV Mocenigo (1763-1778), Ducatone da 124 Soldi, Rara Ag 44,5 mm 27,60 g, BB-SPL
Starting price: € 1'000
Current bid: € 1'300
Closing on: 2024-10-09 08:00:00 Roma time