Banner Aurora 32
Lot # 227
Torino, Repubblica Subalpina (1800-1802), 20 Franchi (Francs) L'AN 9, Rara Au 22 mm, ex asta Varesi 50 lotto 354, SPL-FDC
Starting price: € 5'000
Closing on: 2024-10-09 08:00:00 Roma time