Retegno, Antonio Tolomeo Gallio/Trivulzio (1708-1767), Mezzo Tallero 1726, RR Ag 34,5 mm, BB-SPL
€ 300
Current bid:
€ 300
Closing on: 2024-10-09 08:00:00 Roma time