Lot # 468
Trieste. Wolcango (1192-1199). Denaro dopo il 1200 AG gr. 1,18. Bernardi W2, pag. 64. MIR 274. MEC 12, –. Ex asta Rauch 106/2018, 600. Rarissimo. Bella patina iridescente, q.SPL
Starting price: € 750
Minimum bid: € 750
B.P.: 19.00%
Closing on: 2024-10-17 12:00:00 Roma time