Banner San Martino Asta 3
Lot # 768
BOLOGNA, Sede Vacante - Scudo, 1830, Ag, gr 26,37, R, Gig 3, BB/SPL. Ex Mount
Starting price: € 80
Currently: € 80
Number of bids: 1
Minimum bid: € 85
Closing on: 2024-10-14 09:00:00 Roma time