Banner San Martino Asta 3
Lot # 5
AUSTRIA, Ferdinando I - Tallero, (1521-1564), Ag, gr 28,54, C, Dav. 8095, BB+/qSPL. Ex Mount
Starting price: € 230
Minimum bid: € 230
Closing on: 2024-10-14 09:00:00 Roma time