Banner Artemide 68E
Lot # 857
Recanati. Autonome (Sec. XV). Picciolo. CNI tav. XXVI, 18. MI. 0.58 g. 16.00 mm. R. BB.
Starting price: € 50
Number of bids: 5
Sold: € 70