Banner Artemide 67E
Lot # 887
Venezia. Peso del ducato veneto, sec. XVIII. OT. 22.62 g. 31.00 mm. Bel BB.
Starting price: € 50
Number of bids: 5
Sold: € 80
Watch Share on Facebook