Ravenna. Anonime Arcivescovili (sec.XIII-XIV). Denaro. MI. gr 0,57 BB+.
€ 40
Minimum bid: € 40
B.P.: 15.00%
Closing on: 2024-10-23 19:44:00 Roma time