Banner Numismatica Picena Asta Fiorile
Lot # 425
Roma. Clemente X (1670-1676). Mezzo grosso del Giubileo 1675 AG gr. 0,67. Muntoni 46. Berman 2035. MIR 1948/1. Raro. Buon BB/q.SPL