Lot # 1262
STATI UNITI - Lotto di 6 monete da 1/2 Dollar Kennedy (5) e Franklin (1) - Da esaminare. AR BB/SPL
Starting price: € 20
Number of bids: 3
Sold: € 30
Watch Share on Facebook