Banner Canusina Listino 2024
Lot # 5298

Commodo 177-192. Ae Asse. d/ Busto a ds r/ P M TR P XVII IMP VIII COS VII P P Marte a sn g 11.04 mm 24,07 x 25,36. BB+. Patina verde

Sold: € 40