Lot # 1363
BORNEO BRITANNICO e SARAWAK - 1 C. 1890H, 1904; 2 ½ C. 1903; 5 C. 1941 - KM 2, 3, 4, 5; Sarawak - 1 Cent 1863 (BB/q.SPL) e 1888 - Conservazioni elevate. R Cu/Ni BB+/FDC