Banner ACM 24
Lot # 308
Zecche Italiane. Messina o Brindisi. Federico II. 1197-1250. Denaro del 1242. Mi. D/ AVG. R/ Croce. Sp. 124. Peso gr. 0,86. diametro mm. 17. BB+. Patina.