Lot # 883
MAROCCO, COLONIA FRANCESE - ¼ Rial 1321; Abd-Al-Azif - 1/2 e 1 Rial 1329 - KM 20 -1, 24, 25. R AR SPL/FDC
Starting price: € 70
Number of bids: 13
Sold: € 160