Lot # 849
INGHILTERRA - Giorgio VI - 1/2 Crown 1946 e 5 Shillings 1951 - Totale 2 monete - KM 856, 880. AR/Ae/Ni SPL/FDC
Starting price: € 20
Number of bids: 1
Sold: € 20