Lot # 169
NAPOLI Alfonso I d'Aragona (1442-1458) - Reale o Grossone - peso 2,8 g. - C.N.I. 208/236. R AR BB+/q.SPL
Starting price: € 90
Number of bids: 12
Sold: € 200