Lot # 1414
GRAN BRETAGNA - 1/2 Penny 1694 (q.MB), 1807 (SPL), 1827 (q.SPL), 1861 (q.SPL), 1908 (BB), 1921 (q.FDC) - Spink 3452 (Fine 75£), 3781, 3824, 3956, 3991, 4056. C/R Ae q.MB/q.FDC