Lot # 1289
IMPERO DI NICEA - Giovanni I Vatazes (1222-1254) Solido o Iperpero - peso 4,8 g. - Ratto 2284. R AU BB+/q.SPL
Starting price: € 380
Number of bids: 1
Sold: € 380