Banner Hatria Numismatica Asta 16
Lot # 48
Federico IV D'Aragona detto il semplice (1355-1377). Messina. Pierreale Ag gr. 3,19. Spahr, 178; DBS (D'Andrea, Bonanno, Santone), 164. BB-SPL