Lot # 961
VENEZIA FRANCESCO GIUSEPPE I D’ASBURGO LORENA (1848-1866) 1 Fiorino 1866 Pagani 233 Zadra XXVI Ag 12,35 g 29,2 mm RRR BB÷SPL