Lot # 758
PARMA MARIA LUIGIA (1814-1847) 5 Lire 1832 (Milano) MIR 1093/1 Pagani 7 Ag g 24,95 mm 37 R • Bella patina. Ex Nomisma 53/1316 SPL/q.FDC