Banner Artemide 68E
Lot # 899
Carlo Felice (1821-1831). 50 centesimi 1826 Torino. Pag. (decimali) 100; MIR (Savoia) 1037g. AG. 2.43 g. 18.00 mm. Patina riposata. SPL.
Starting price: € 80
Number of bids: 2
Sold: € 85