Banner Artemide 67E
Lot # 750
Firenze. Leopoldo II di Lorena (1824-1859). Fiorino 1856. CNI 108; Gal. XI, 6; MIR (Firenze) 453/5. AG. 6.79 g. 24.00 mm. R. qSPL/SPL.
Starting price: € 150
Number of bids: 1
Sold: € 150
Watch Share on Facebook