Banner Artemide 67E
Lot # 748
Firenze. Leopoldo II di Lorena (1824-1859). Fiorino 1840. CNI 68; Gal. X, 6; MIR (Firenze) 452/4. AG. 6.75 g. 24.70 mm. Patina riposata. qBB/BB.
Starting price: € 40
Number of bids: 5
Sold: € 60
Watch Share on Facebook