Banner Numismatica Picena Asta 14
Lot # 255
Roma. Innocenzo XI (1676-1689). Testone 1684 anno VIII AG gr. 9,09. Muntoni 71. Berman 2102. MIR 2035/17. Bella patina iridescente, q.SPL